X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

پربازدید الان گوگل


به سایت نتایج زنده خوش آمدید


کلیه مطالب این وبلاگ مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشددانلود رایگان نوماو

نماز شب قدر چگونه خوانده می شود؟


 1. اعمال شب‌های قدر - رشد

  roshd.ir/Default.aspx?tabid=620
 2. اعمالی که در هر سه شب انجام می‌ شود و به اعمال مشترک معروف است و اعمالی که ... ۱) غسل کردن که بهتر است مقارن غروب آفتاب غسل کرده و نماز عشا با غسل خوانده شود.
 3. نماز شب را چگونه می خوانند ؟ - بیتوته

  www.beytoote.com/religious/.../prayer-night.html
 4. نماز شب یازده‌ رکعت است: چهار تا دو رکعت (مثل نماز صبح) به نیت نماز شب و یک ... شب های قدر اعمال مشترک شب های قدر اعمالی است که در هر سه شب قدر انجام می‌ شود و به…
 5. 2 days ago - از جمله اعمال مشترکه شب های قدر 19 ، 21 ، 23 خواندن دو رکعت نماز می باشد .... 3 hours ago - نماز 2 رکعتی شب قدر چگونه است؟, اعمال شب 19 رمضان, نماز ... دو نماز دو رکعتی به نیت نماز شب قدر خوانده شود به این کیفیت که دو رکعت اول را .
 6. لطفاً دقیقاً بفرمائید نماز شب قدر چگونه است ؟ ... در هر رکعت مستحب است بعد از حمد سوره توحید خوانده شود. ... در هر رکعت بعد از حمد هفت مرتبه توحید خوانده می شود .
 7. 2 days ago - عظمت لیالی قدر موجب می شود که هم ثواب اعمال خیر در این شب ها چند .... به عبارت دیگر مستحب است سیصد رکعت نماز در مجموع شب های قدر خوانده شود .
 8. برچسب نماز شب قدر چگونه است94 - نتایج زنده

  90sport.blogsky.com/tag/نماز-شب-قدر-چگونه-است94
 9. نماز شب قدر چطوری خوانده می شود؟ ... نماز شب را چگونه می خوانند ؟ نماز شب یازده‌ رکعت است: چهار تا دو رکعت (مثل نماز صبح) به نیت نماز شب و یک نماز دو رکعت به نیت ...
 10. یک نماز یک رکعتی دیگر به نام "وتر" هم در آخر خوانده می‌شود. ... سپس خدا به فرشتگانش می گوید: بنده ام را ببینید چگونه در تاریکی شب با من خلوت ... آن قدر جبرئیل در باره نماز شب به من سفارش کرده که گمان کردم نیکان امت من شب را هرگز نمی خوابند.
 11. نماز شب را چگونه می خوانند؟

  www.hawzah.net/fa/question/view/7346/
 12. که مجموعا 11 رکعت می شود. ... چنانچه مقداری از نماز شب را خوانده باشد و اذان صبح (طلوع فجر) سر رسد، می تواند بقیه نماز شب را هم به نیت اداء، ... [5]» و فرمود: «آن قدر جبرئیل درباره نماز شب به من سفارش کرد که گمان کردم نیکان امت من شب را نخواهند خوابید.
 13. Mar 3, 2013 - نماز شب چگونه خوانده می شود؟ ... و رسول خدا (ص) فرمود: اشراف امت من حاملین قرآن و شب زنده داران هستند [5]و هم فرمود: آن قدر جبرئیل درباره نماز شب به من ...
 14. Aug 20, 2011 - بوسیله نماز یا قرائت قرآن یا (مرور) سیره نبوی و موعظه و سخنرانی و ارشاد، و ... سوما: از


  
تاریخ ارسال: سه‌شنبه 16 تیر 1394 ساعت 23:16 | نویسنده: ایمی | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
کـدیـاب شارژ رایگان 94-95
کـدیـاب شارژ رایگان 94-95
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

برای کسب درامد «عضویت در فیس نما» کیک کنید